Graffiti Sanatsal İşaretleme Kalemi 715992

Fotoğraflar yükleniyor

99
İlan No 875
İlan Tarihi 12 Şubat 2022
Marka Kırtasiye
Seri Hobi & Sanat Malzemeleri
Durum Sıfır

Spesifikasyonlar :

Renk : BEYAZ

Adet : 1

NOT : Manuel ölçüm nedeniyle MM fark, ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin

GENİŞ KULLANIM ALANI : Çöp kutunuzu işaretli boyamak, ayakkabı rötüşleri, boru üzerine not, ölçü vb ve bir çok alanda kullanılabilir.

Beyaz Kalıcı Boya Kalemi,
Yağ Bazlı yani Su Geçirmez, Kalıcı, Hızlı Kurur ve Şeffaf Değildir.-
Bu boya kalemleri cam, kağıt, karton, kumaş, kauçuk, plastik, kanvas, metal, pirinç, araba, ahşap, taş vb. Hemen hemen tüm yüzeyler.
Boya kalemleri nasıl kullanılır-Kalemi iyice çalkalayın.-Kalem ucunu üstte olacak şekilde tutun ve baş parmağınızla bastırın. (bu, mürekkebin uçtan eşit dağılması için tüm havanın dışarı çıkmasını sağlar)-Şimdi kalemi, ucu altta olacak şekilde tutun ve aşağı doğru bastırın. (bu, kalemin içindeki mürekkebin uca akmasını sağlar)-Artık herhangi bir yüzeye yazmaya hazırsınız!-Temizlemek için mineral alkol veya terebentin kullanın.
 

Premium Boya Kalemi  Bu işaretleyiciler, kimyasal olarak kararlı, ışığa dayanıklı, çabuk kuruyan opak mürekkepten yapılmıştır. Yağ bazlı mürekkep kokusuzdur, toksik değildir, ksilen içermez, asit içermez ve çevre dostudur. Çocuklar, yetişkinler, öğrenciler, sanatçılar ve profesyonel tasarımcılar için tasarlanmıştır.
 

ÇEŞİTLİ YÜZEYLER Bu beyaz kalıcı keçeli kalem, çeşitli yüzeylerde çalışmak için en iyi seçimdir. Kaya boyama, seramik, ahşap, deri, plastik, kumaş, kanvas, taş, cam, metal, lastik, el işi malzemeleri vb.
 

Birçok Kullanım için Çok Yönlü Sert Uç İşaretleyiciler  5 mm uç çapı ve 2 mm çizgi kalınlığı. Dayanıklı ince yuvarlak uç, küçük alanlarda bile sorunsuz uygulama ve hassasiyet sağlar. Sanat ve el sanatları, Kendin Yap projeleri, albümler, hediye kartı işaretleme, dergiler, takvim, planlayıcılar, boyama kitapları ve daha fazlası için mükemmeldir. Hem çocuklar hem de yetişkinler için harika boyama kalemi seti.
Şeffaf ve koyu renk nesnelerin yüzeyleri için uygundur.
Basit kullanım, kullanışlı kullanımınız için taşıması kolay.
Bir şeyler yazmak istediğinizde bu keçeli kalem sizin için daha iyi bir seçim olacaktır.
Yazdıktan sonra çabuk kurur.
Her türlü lastik için uygundur ve Rahatça kullanılır.

Yorumlar
51 kez görüntülendi.

herbiseycii.com

Kayıt tarihi:
31 Ağustos 2021, 17:00

Admin

Üyelik tarihi: 8 Şubat 2018

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep545 188 00 15
İş545 188 00 15
Ev545 188 00 15
İlan sahibi: Admin (herbiseycii.com)
Ara