erni begonit küp taş granit küp taş uygulama ekibi İzmir

Fotoğraflar yükleniyor

Teklif Usulü
İlan No 2620
İlan Tarihi 25 Aralık 2022
Firma Adı ER-Nİ GRANİT KÜPTAŞ_MANİSA

ER-Nİ GRANİT DOĞAL KÜP TAŞ,ERNİ BOGONİT KÜP TAŞ
GRANİT KÜPTAŞ DOĞAL BAZALT KÜP TAŞ KOZAK TAŞI DOGALTAŞLAR UYGULAMA EKİBİ HALİL,05385434855,Erni granite cube stone
BERGAMA GRİ GRANİT KIRMA PARKE TAŞI 4X6
BERGAMA GRİ GRANİT KIRMA PARKE TAŞI 6X8,ÖLÇÜLERİMİZ
4×6,6×8,8×10,15×17.18×18
Kırma Küptaş 8×10 cm
Sulu kesim Küptaş 8×10 cm
BERGAMA GRİ GRANİT KIRMA PARKE TAŞI 8X10
BERGAMA GRİ GRANİT KIRMA PARKE TAŞI 10X10X20
BAZALT KIRMA KÜP TAŞ 6X8
BAZALT KIRMA KÜP TAŞ 8X10
Begonit,Begonit Parke Taşı & Kilit Parke Taşı

Begonit veya kilit taşı farklı renk ve ebatlarda ürettiğimiz zemin parke taşı modelidir. Bu begonit taşı düz bir yüzeye sahiptir ve granit zeminler ile,bordür, bordür taşı, dekoratif parke, duvar bloğu, gabion, ışıklı taş, kaldırım taşı, kırma blok, kilit taşı, kilit taşı fiyatları, kilitli parke, kilitli parke fiyatları, kilitli parke taşı, kilitli parke taşı fiyatları, kilitli parke taşı. karşılaştırdığımız zaman kullanıma çok daha elverişlidir. ( Begonit, granit küp taşına alternatif olarak üretiyoruz.) Begonit parke taşı bahçe ve park düzenlemelerinde kullanmak üzere tasarladığımız begonit bordür modelidir. Firmamızın begonit bordür modeli granit agregalı, kuvars agregalı, bazalt agregalı ve kumlama yüzeyli olarak imal etmektedirKilit taşını kaldırım taşı, parke taşı veya beton parke taşı gibi isimlerle de biliyoruz. Sokakta zeminde gördüğümüz taş parke ürünleri kilit taşı modelleri arasında yer alır. Yer taşı olarak kullandığımız bu kaldırım taşları hem uzun ömürlü.
Granit Küp Taşın Özellikleri Nelerdir?
Günümüzde pek çok alanda granit küp taş örneklerine rastlamak mümkündür. Özellikleri ile de en çok tercih edilen ürünlerin başına yer alır. Sert yapısı ve kristal özellikleri nedeniyle geçmişten günümüze kadar pek çok yapıda güvenle kullanılmıştır. Pek çok yapının sağlam olması için tercih edilen bu taşlar özellikle de zeminlerin yapımında tercih edilir.
ER-NI GRANITE NATURAL CUBE STONE
GRANITE KUPTAŞ NATURAL BASALT CUBE STONE COZAK STONE NATURAL STONE IMPLEMENTATION TEAM HALİL,05385434855
BERGAMA GRAY GRANITE CRUSHED PAVEMENT STONE 4X6
BERGAMA GRAY GRANITE CRUSHED COMBINATION STONE 6X8, OUR DIMENSIONS
4×6.6×8.8×10.15×17.18×18
Crushed Cubes 8×10 cm
Juicy cut Küptaş 8×10 cm
BERGAMA GRAY GRANITE CRUSHED PAVEMENT STONE 8X10
BERGAMA GRAY GRANITE CRUSHED PAVEMENT STONE 10X10X20
CRUSHED BASALT CUBE STONE 6X8
CRUSHED BASALT CUBE STONE 8X10
Begonit,Begonit Paving Stone & Lock Paving Stone
Begonite or keystone is the floor cobblestone model that we produce in different colors and sizes.  This begonite stone has a flat surface and is much more convenient to use when compared to granite floors.  (We produce begonit as an alternative to granite cube stone.) Begonit paving stone is the begonite border model we designed to use in garden and park arrangements.  Our company's begonite border model is manufactured with granite aggregate, quartz aggregate, basalt aggregate and sandblasting surface. We also know the keystone with names such as paving stone, paving stone or concrete paving stone.  Stone parquet products that we see on the ground on the street are among the keystone models.  These paving stones, which we use as ground stones, are both long-lasting.
What are the Features of Granite Cube Stone?
Today, it is possible to come across examples of granite cube stones in many areas.  It is among the most preferred products with its features.  Due to its hard structure and crystalline properties, it has been used safely in many structures from past to present.  These stones, which are preferred for the durability of many structures, are especially preferred in the construction of floors.
Adana,Adıyaman,Afyon,Ağrı,Aksaray,Amasya,,,Ankara,Antalya,Ardahan,Artvin,Aydın,Balıkesir,,Bartın,Batman,Bayburt,Bilecik,Bingöl,Bitlis,BoluBurdur,Bursa,Çanakkale,Çankırı,Çorum,Denizli,Diyarbakır,Düzce,Edirne,Elazığ,Erzincan,,,,,,,,,,,,,,,,Erzurum,Eskişehir,Gaziantep,Giresun,,,,, Gümüşhane,Hakkari,Hatay,Iğdır,Isparta,İstanbulİzmir,Kahramanmaraş,Karabük,Karaman,Kars
Kastamonu,Kayseri,Kırıkkale,Kırklareli,Kırşehir
Kilis,Kocaeli,Konya,Kütahya,Malatya,Manisa,
Mardin,Mersin,Muğla,Muş,Nevşehir,Niğde,OrduOsmaniye,Rize,Sakarya,Samsun,Siirt,Sinop,
Sivas,Şanlıurfa,Şırnak,Tekirdağ,Tokat,Trabzon
Tunceli,Uşak,Van,Yalova,Yozgat,Zonguldak
Er-ni doğal kırma granit küp taş bazalt küp taş kilitparke begonit küp taş bazalt küp taş andazit bazalt, doğal bazalt,karo, istinat duvarı düşeme ekibi Halil usta, Ergani Diyarbakır,
Manisa İzmir bursa Aydın Muğla Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt
ÜRÜN KATEGORİLE
Beton Bariyer, er-ni granit
Beton Bordür Taşı, Erni granit
Beton Parke Taşı, Erni granit
Bims Blok Duvar
Kaldırım,Taşı
Görme Engelli Taşı
Tretuvar,Taşı
Park, Bahçe ve, Peyzaj Elemanları
Prekast Beton
Terrazzo Prekast,ÜRÜN
Terrazzo Seramik, Erni granit
Dış Mekan Yer Döşemesi, Erni granit
İç Mekan Yer Döşemeleri, Erni granit
Suni Granit, Erni granit
Suni Mermer, Erni granit
Wash Beton Karo Taşı.Begonit taşı farklı ebatları ile, doğal granit taşlara alternatif olarak kullanılmata olup oldukçada şık bir görünüm elde edilir. Doğal granit taşların döşenmesiyle, taşların arasında oluşan boşluklar ve yüzeyindeki düzgün olmayan yüzeyleri, begonitin düz yüzeyi ve dar aralıklarıyla giderilmiş olur.
İzmir Bergama Türkiye genelinde uygulama 

Yorumlar
293 kez görüntülendi.

Halil usta

Üyelik tarihi: 17 Aralık 2021

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep538 543 48 55
İş538 543 48 55
Ev538 543 48 55
WhatsApp538 543 48 55
İlan sahibi: Halil usta (ER-Nİ,GRANİT KÜPTAŞ, granit küp taş granit küp taş bazalt küp taş urla)
Ara WhatsApp
https://www.herbiseycii.com/uploads/images/reklam1500.png" target='_blank'>
BİZE ULAŞIN

ÜCRETSİZ Ulusal ve Bölgesel Kullanılabilir, mağaza, GET, vitrin gibi satışlar yapabileceğiniz gelişmiş  ilan portalıdır.